Äldre böcker om hästar

Äldre böcker om hästar
Äldre böcker om hästar
Äldre böcker om hästar
Äldre böcker om hästar

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄSTAR. Böcker om hästar, mest 1800-1900-tal, på svenska, franska, tyska och engelska, flera illustrerade

Delvis ej kompletta, vissa skador

137475

2012-06-08