Hans Viksten litografier

Hans Viksten litografier
Hans Viksten litografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKSTEN, Hans (1926-1987): (2) "Strindberg och drömspelet" och "Desy och jag (Hans Viksten)", signerade och numrerade Viksten, litografier, 44x63 cm vardera

137531

2012-06-05