Hans Viksten litografier

Hans Viksten litografier
Hans Viksten litografier
Hans Viksten litografier
Hans Viksten litografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKSTEN, Hans (1926-1987): (2) "Fröding och människoflugor" och "Frödings hjärna", signerade och numrerade Viksten, litografier, 63x44 cm vardera

137532

2012-06-05