Skämtteckningar

Skämtteckningar
Skämtteckningar
Skämtteckningar
Skämtteckningar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR i mahogny 1800-tal, 8 st, med skämtteckningar/reporduktioner, ramyttermått 43x28 cm, innermått 39x24 cm

Fuktskador, slitage

137541

2012-06-05