Roberto Matta etsning

Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002):Les Suiciades, signerad, EA, färgetsning, 42x56 cm

137549

2012-06-05