Victor Vasarely färglitografi

Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASARELY, Victor (1908-1997): Komposition, signerad, 96/250, färglitografi, 56x56 cm

137588

2012-06-05