Olle Frankzén olja på trä

Olle Frankzén olja på trä
Olle Frankzén olja på trä
Olle Frankzén olja på trä
Olle Frankzén olja på trä
Olle Frankzén olja på trä
Olle Frankzén olja på trä

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANKZÉN, Olle (född 1944): Sekelskiftesbild, signerad Olle Frankzen, olja på trä, 48x68 cm

137618

2012-06-06