Peter Adolf Persson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PERSSON, Peter Adolf (1862-1914): "Kullamannens borg", signerad P. A. Persson, olja på duk, 103x148 cm

137640

2012-06-07