Alexandre Charles Joseph Gittard oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GITTARD, Alexandre Charles Joseph (1832-1904): "Aftonstämning", signerad, olja på pannå, 27x21,5 cm

137641

2012-06-05