Målning på marmor

Målning på marmor
Målning på marmor
Målning på marmor
Målning på marmor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (möjligen fransk konstnär verksam i Rom, 1600/1700-tal): De tre vise männen beskådar Jesu födelse, olja på marmor, 25x35 cm

Ytskador, marmorskiva av/lagad

137657

2012-06-06