Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ROSSANDER, Armand (1914-1976): "Månros", signerad A Rossander, olja på duk, 50x37 cm
Zustandsbeschreibung
Tryckmärke
137659
2012-06-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner