Åke Lange fotografi
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LANGE, Åke (1909-1975): Karin Kavli, signerad Lange samt stämplad på baksidan, gelatinsilverfotografi, 38,5x29 cm, vintage, med påskrift: "Ery! Ery! Ery! äro de tre ting kvinnan önskar, Karin Carlson-Kavli."
137687
2012-06-06