Åke Lange fotografi

Åke Lange fotografi
Åke Lange fotografi
Åke Lange fotografi
Åke Lange fotografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LANGE, Åke (1909-1975): Karin Kavli, signerad Lange samt stämplad på baksidan, gelatinsilverfotografi, 38,5x29 cm, vintage, med påskrift: "Ery! Ery! Ery! äro de tre ting kvinnan önskar, Karin Carlson-Kavli."

137687

2012-06-06