Porslinsmålning efter Fürstenberg

Klubbat för:

68 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PORSLINSMÅLNING, efter Fürstenberg, Tyskland 1800-tal, porslin, polykromt målad dekor av Fredrik den store av Preussen, 11x16 cm

Lagning

137703

2012-06-07