Porslinsmålning efter Fürstenberg

Såld för:

28 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PORSLINSMÅLNING, efter Fürstenberg, Tyskland 1800-tal, porslin, polykromt målad dekor av hjortar i landskap, 24x19 cm

Lagning

137705

2012-06-07