Carl Ryd oljemålning

Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RYD, Carl (1883-1958): Flicka i trädgård, signerad och daterad Carl Ryd -34, olja på duk, 51x44 cm

137766

2012-06-06