Stellan Mörner akvarell

Stellan Mörner akvarell
Stellan Mörner akvarell
Stellan Mörner akvarell
Stellan Mörner akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖRNER, Stellan (1896-1979): Trädgårdsmotiv, Komposition, signerad Mörner, akvarell/gouache 26x34 cm

137794

2012-06-09