Justus Lundegård olja
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): Skånelänga med stenmur, olja på duk, signerad, 48x65 cm
Kuntoraportti
137808
Päivämäärä:
2012-06-06