Justus Lundegård olja

Justus Lundegård olja
Justus Lundegård olja
Justus Lundegård olja
Justus Lundegård olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): Skånelänga med stenmur, olja på duk, signerad, 48x65 cm

Kuntoraportti

137808

Päivämäärä:

2012-06-06