Anton Genberg olja

Anton Genberg olja
Anton Genberg olja
Anton Genberg olja
Anton Genberg olja

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GENBERG, Anton (1862-1939): "Vårdag i Åredalen", signerad A. Genberg 1936, olja på duk, 50x73 cm

137822

2012-06-09