Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurer, signerad Lindström EA, färglitografi, 65x50, oramad, LITOGRAFI, Hugo Zuhr 4/360 medföljer

137824

2012-06-09