Karel Appel färgserigrafi
2012-06-09
137845
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
APPEL, Karel (1921-2006): Lovers in the Sky, signerad Appel -74, 50/110, färglitografi, oramad, 56x76 cm