Karel Appel färgserigrafi

Karel Appel färgserigrafi
Karel Appel färgserigrafi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

APPEL, Karel (1921-2006): Lovers in the Sky, signerad Appel -74, 50/110, färglitografi, oramad, 56x76 cm

137845

2012-06-09