Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Les Escargots, 1975, signerad Matta 89/125, färgsetsning, 49x37,5 cm, oramad, litteratur: Bergström 407

137856

2012-06-09