Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Les Escargots, 1975, signerad Matta 89/125, färgsetsning, 49x37,5 cm, oramad, litteratur: Bergström 407
137856
2012-06-09