Kabinettskåp barock

Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KABINETTSKÅP, 1700-tal, lövträd och svärtat trä, höjd 41, 31,5 x 19,5 cm

Senare beslag, skador

137912

2012-06-08