Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

8 200 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fjordlandskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 92x147 cm

Zustandsbeschreibung

Lagning

137920

2012-06-08