Klubbat för:
8 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fjordlandskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 92x147 cm
Zustandsbeschreibung
Lagning
137920
2012-06-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner