Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARNVAGN, 1800-talets slut, med fällbar sufflett i pegamoid, längd 116, höjd 132 cm
Slitage
137949
2012-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här