Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ROTHMAN, Lenke (1929-2008): Skuggor, stenansikte och farledsmärke
signerad och daterad Lenke Rothman 1965. Olja på duk, 100,5x81 cm
137960
2012-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här