Lenke Rothman skuggor stenansikte & farledsmärke

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROTHMAN, Lenke (1929-2008): Skuggor, stenansikte och farledsmärke
signerad och daterad Lenke Rothman 1965. Olja på duk, 100,5x81 cm

137960

2012-06-08