Gocken Jobs keramik

Gocken Jobs keramik
Gocken Jobs keramik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOBS, Gocken (1914-1995): Par i eka, signerad och daterad Jobs 1940, keramik, 30x30 cm

137964

2012-06-07