Johan Bladh oljemålning
2012-06-07
137972
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BLADH, Johan (1893-1976): Siljan, signerad och daterad Joh Bladh -43, olja på duk, 26x34 cm