Sven X:et Erixson färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Hästhagen Söndrum 1967, signerad Xet, numrerad 64/360, färglitografi, 35x44 cm

137983

2012-06-07