Nils von Dardel akvarell

Nils von Dardel akvarell
Nils von Dardel akvarell
Nils von Dardel akvarell
Nils von Dardel akvarell

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DARDEL, Nils von (1888-1943): Landskap med ryttare, monogramsignerad och daterad 1928, akvarell, 30x40 cm

137988

2012-06-07