Saltkar silver bl.a. Grönvall

Saltkar silver bl.a. Grönvall
Saltkar silver bl.a. Grönvall
Saltkar silver bl.a. Grönvall
Saltkar silver bl.a. Grönvall
Saltkar silver bl.a. Grönvall
Saltkar silver bl.a. Grönvall

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, 2 st, silver, en stämplad Johan Petter Grönvall, 1800-talets första hälft, 8,5 resp 10 cm, vikt ca 188 g

138004

2012-06-12