JF Martin akvarell

JF Martin akvarell
JF Martin akvarell
JF Martin akvarell
JF Martin akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARTIN, Johan Fredrik, (1755-1816): Landskap med man vattnande häst, signerad Martin, akvarell, 14x18,5 cm

138028

2012-06-07