Anshelm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945): "Motiv från Stubbsund", signerad och daterad A Schultzberg 80, olja på pannå, 23x23 cm

138035

2012-06-08