Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RICHARDE, Ludvig (1862-1929): Kustbild, signerad L. Richarde, olja på pannå, 40x31 cm
Smärre färgbortfall
138036
2012-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här