Ludvig Richarde oljemålning

Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RICHARDE, Ludvig (1862-1929): Kustbild, signerad L. Richarde, olja på pannå, 40x31 cm

Smärre färgbortfall

138036

2012-06-08