Mimmo Paladino Solone
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PALADINO, Mimmo (född 1948): Solone, etsning, serigrafi, torrnål och carborundum i färger, 1990, signerad och numrerad 9/40, 141x200 cm, bladstorlek 159x223 cm (!), LITTERATUR: di Martino 158
glasskada
138040
2012-06-09