Mimmo Paladino Solone

Mimmo Paladino Solone
Mimmo Paladino Solone

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PALADINO, Mimmo (född 1948): Solone, etsning, serigrafi, torrnål och carborundum i färger, 1990, signerad och numrerad 9/40, 141x200 cm, bladstorlek 159x223 cm (!), LITTERATUR: di Martino 158

glasskada

138040

2012-06-09