Irina Gebuhr oljemålning
2012-06-07
138045
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GEBUHR, Irina (född 1957): Figurkomposition, signerad I Gebuhr, olja på duk, 62x52 cm