Erik Juselius oljemålning

Erik Juselius oljemålning
Erik Juselius oljemålning
Erik Juselius oljemålning
Erik Juselius oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JUSELIUS, Erik (Finland,1891-1948):"Dånö", signerad och daterad Erik Juselius 1933, olja på duk uppklistrad på pannå, 36x29 cm

138060

2012-06-07