Edgar Wallin olja
2012-06-09
138082
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALLIN, Edgar (1892-1963): Pojke på gunghäst, signerad och daterad Edgar Wallin 1947, olja på duk, 92x72 cm