Birger Birger Ericson olja
2012-06-09
138092
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Gorillan", signerad Birger, olja på pannå, 31x39 cm