Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): (3 st) Figurscener, signerade Peter Dahl, en daterad 78, blyerts, 28x20, 29x19 ,19x29 cm, 1 oramad
138109
2012-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här