Peter Dahl blyerts

Peter Dahl blyerts
Peter Dahl blyerts
Peter Dahl blyerts
Peter Dahl blyerts
Peter Dahl blyerts
Peter Dahl blyerts

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): (3 st) Figurscener, signerade Peter Dahl, en daterad 78, blyerts, 28x20, 29x19 ,19x29 cm, 1 oramad

138109

2012-06-15