Boëthius "Zorn - Tecknaren, målaren, etsaren..."

Boëthius
Boëthius

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOK, Boëthius, Gerda, Nordisk Rotogravyr, 1949, "Zorn - Tecknaren, målaren, etsaren, skulptören", numrerad 1064

Ryggen med fläck och slitage

138116

2012-06-08