Sven-Arne Hökenström olja

Sven-Arne Hökenström olja
Sven-Arne Hökenström olja

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (född 1947): Katten och duvan, signerad Höken, olja på pannå, 119x79 cm

skada i ena hörnet

138121

2012-06-11