Sven-Arne Hökenström olja

Sven-Arne Hökenström olja
Sven-Arne Hökenström olja
Sven-Arne Hökenström olja
Sven-Arne Hökenström olja

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (född 1947): Gycklare, signerad, olja på duk, 68x93 cm

138131

2012-06-11