Beck & Ljung screentryck i relief på plexiglas

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Holger Beckström o Bo Ljungberg 1969, 20/30, screentryck i relief på plexiglas, 26,5x25,5 cm

138137

2012-06-08