Beck & Ljung screentryck i relief på plexiglas
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Holger Beckström o Bo Ljungberg 1969, 20/30, screentryck i relief på plexiglas, 26,5x25,5 cm
138137
2012-06-08