Carl Hallström oljemålning

Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HALLSTRÖM, Carl (1850-1929): Tvätt vid vattenbryn, signerad C Hallström, olja på duk, 56x92 cm

138138

2012-06-08