Kristian Krokfors oljemålning

Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): Komposition, signerad Kristian Krokfors 80, olja på duk, 120x99 cm

138139

2012-06-08