Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): Komposition, signerad Kristian Krokfors 80, olja på duk, 120x99 cm
138139
2012-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här