Brita Streijffert oljemålning

Brita Streijffert oljemålning
Brita Streijffert oljemålning
Brita Streijffert oljemålning
Brita Streijffert oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STREIJFFERT, Brita (1917-2006): "Björnloka I", signerad och daterad B Streijffert 67, olja på duk, 74x60 cm

138163

2012-06-08