C Göran Karlson färglitografi

C Göran Karlson färglitografi
C Göran Karlson färglitografi
C Göran Karlson färglitografi
C Göran Karlson färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition,
signerad C Göran Karlsson, 32/60, färglitografi, 78x59 cm

138165

2012-06-08