Bo Larsson färglitografi

Bo Larsson färglitografi
Bo Larsson färglitografi
Bo Larsson färglitografi
Bo Larsson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARSSON, Bo (född 1945): "Smedsudden", signerad Bo Larsson -82, 84/120, färglitografi, 53x67 cm

138168

2012-06-08